Fassaadisüsteemid

Trimo Qbiss One

Qbiss One on metallist fassaadielement, mis on palju kvaliteetsem ehituslahendus võrreldes tavapäraste ventileeritavate fassaadisüsteemidega. Qbiss One koondab ühte valmiselementi soojustatud seina ja fasaadielemendi. Qbiss One seinaelemendid on metallist, isekandvad, soojustatud ja tulekindlad ning nad ühendavad endas puhtad, minimalistlikud elemendid ning nende arhitektuursed omadused, pakkudes terviklikku tehnilist lahendust. Elemendid on saadaval on nii kumeratele kui sirgetele seintele, värvituna kogu RAL värviskaalal, nende paigaldamiseks on laiad tehnilised ja arhitektuursed võimalused.

Trimo Facades
Trimo Qbis Screen

Qbiss Screen on innovaatiline metallist fassaadi vihmakaitsekatte süsteem, mis on mõeldud kasutamiseks ventileeritud fassaadidel nii uusehitistel kui ka renoveerimisprojektidel. Qbiss Screen koosneb alumiiniumist kärg-tuumast kahe metalllehe vahel, kusjuures iga elemendi nurk on moodustatud lõikamise või voltimiseta. Mitmekülgne ja paindlik, Qbiss Screen sobib võrdselt hästi nii välis- kui ka siseseintele ning loob süsteemse lähenemise kogu hoonet ümbritsevale kestale, mida saab täielikult ühendada Qbiss One soojustatud seinaelementidega.

Facades
Trimo Trimoterm

Trimoterm tulekindlad seinapaneelid on kasutusel mitmesuguste välisfassaadide viimistluses, sisemiste vaheseinte, tulekindlate seinte ja lagede ning meelelahutus-, kaubandus-, tööstus-, hügieeni- ja muudes rajatistes. Tänu nende tugevale tulekindlusele, suurepärasele soojus- ja heliisolatsiooni ning hügieenilistele omadustele saab Trimotermi eelvalmistatud seinapaneele edukalt kasutada ka kõige nõudlikumates keskkondades, näiteks energiatootmise ja toiduainetööstuse ning farmaatsiatööstuse valdkondades.
Pakume mitmeid tootegruppe:

  • Trimoterm Power – Fassaadi- ja katuse süsteem, millel on parimad soojustus- ja tugevusomadused.
  • Trimoterm Perform – Mitmekülgne, vastupidav ja kompaktne fassaadi- ja katuse süsteem.
  • Trimoterm Sound – Fassaadisüsteem, mis pakub erakordset kaitset mürariskide vastu.
Trimoterm SNV
Trimo Artme

Artme fassaadikujundus on meie uus toode, mis pakub teile viisi hoonete metallist fassaadikatete täiendamiseks reljeeftrükitud esteetiliste kujunditega millised loovad fassaadile erinevaid varje ja mustreid. ArtMe võimaldab metalli mehaanilise töötlemise abil fassaadile reljeefselt joonistada! Kasutame kõrgelt kontrollitud 3D-vormimistehnoloogiat, mis on esimest korda kasutusel terasest fassaadielementidel. Tunnustades toote jõudlust olulisust, säilitatakse selle fassaaditöötlusega elementide algne terviklikkus ja omadused kompromissitult.
Artme lahendus on saadavad meie järgmistele toodetele:

  • Qbiss One fassaadielementidele PVDF ja PUR pinnakatetega, elemendi maksimaalsed mõõdud on 6.5 x 1.2 meetrit.
  • Trimoterm terasest fassadielementidele kõikide pinnakatetega, elemendi maksimaalsed mõõdud 8 x 1,2 meetrit
Trimo Artme
Trimoterm SNV katuseelemendid

Trimoterm tulekindlad katuseelemendid on ideaalne lahendus kaldega katustele. Tänu suurepärastele tehnilistele omadustele ning ulatuslikule valikule tehnilisi lahendusi ja elemente võimaldavad Trimotermi katuse süsteemid aktiivset ja loomingulist kohandamist kõikidele hoone nõudmistele. Trimoterm SNV tulekindlad paneelid on lahendus kaldega katustele kontorihoonetes, kaubanduskeskustes, kultuuriasutustes ja tööstusrajatistes. Nende mitmekülgsus võimaldab neid kasutada ka fassaadideks, vaheseinteks ja lagedeks.

Sandwich-paneelid polüuretaaniga
keyboard_arrow_up